Verslo Valdymas  
 
 
Apie mus Paslaugos Kontaktai
 
 

Mūsų veiklos patirtis 5 metai!

 
     
 
Paslaugos
 
Darbo drabužiai
 
Sodo techinka
 
Dronai
 
 
 
Dronai
DJI - viena geriauių ir pažangiausių dronų gamintojų pasaulyje. Jos gaminami dronai skirti tiek mėgėjams, tiek profesionalams.  

Jeigu jus domina, kuris  DJI Phantom kvadrokopteris labiausiai atitiktų jūsų poreikius filmavimui ar fotografavimui iš oro, jūs iš esmės turite tris skirtingus pasirinkimus.

DJI Phantom 2 modelis - paprasčiausias iš Phantom serijos. Jis komplektuojamas be gimbalo ir kameros. Tai puiki drono bazė, prie kurios galima priderinti pageidaujamus priedus

Vision + modelis, komplektuojamas kartu su naujausia 14 megapikselių DJI kamera. Ji gali įrašyti 1080 pikselių video. Šis modelis taip pat turi integruotą trijų ašių gimbalą, kuris padeda stabilizuoti kamerą kai modelis yra ore. DJI Phantom Vision ir Vision + modeliai palaiko antžeminės stoties režimą. Iš esmės, antžeminė stotis leidžia jums pažymėti tam tikrus taškus žemėlapyje, o kai paleidžiate programą, dronas keliauja per pažymėtus taškus savarankiškai.

Taip pat Vision ir Vision+ turi video linką WiFi pagrindu. Vaizdas iš kameros keliauja per WiFi į jūsų išmanųjį telefoną ar planšetę. Bet, Vision+ modelyje toks ryšis veikia didesniu atstumu – 700-800 metrų, tuo tarpu Vision modelyje tik 300-400 metrų. Bet kokiu atveju, tai gana ribota FPV galimybė, bet labai smagu, kad ji yra nemokama abejuose modeliuose ir veikia be jokių papildomų konfiguracijų.

DJI Phantom Vision neturi trijų ašių stabilizavimo sistemos, bet komplektuojamas kartu su antivibracine kameros sistema, todėl jis yra pigesnis. DJI Phantom Vision skirtas tiems, kurie planuoja daugiau fotografuoti, o ne filmuoti video, nes vaizdas iš šio įrenginio reikalaus daug papildomo darbo, o rezultatas nebus toks puikus, kaip su dronu su trijų ašių gimbalu.

                           
DJI Phantom 2   DJI Phantom 2 Vision  DJI  Phantom 2 Vision+ 
     
 Kaina: nuo 600 EUR (2071.68 Lt)  Kaina: nuo 750 EUR (2589.60 Lt)  Kaina: nuo 1150 EUR (3970.72 Lt)

 
     
 

2014 ©